Ön Kayıt

Kulüp Tercihleri

Franchise Başvuru

Bu kurumumuzun sizi arayıp bilgi vermesini ister misiniz?

Kurum Haberleri


ORTAOKUL VELİ TOPLANTISI

ORTAOKUL VELİ TOPLANTISI

Ortaokul velilerimiz gerçekleştirilen veli-öğretmen görüşmelerinde tüm öğretmenlerimizle bireysel olarak görüşerek öğrencilerimizin her alandaki gelişimleri konusunda bilgi alma fırsatı buldu.
MTA TABİAT TARİHİ MÜZESİ GEZİMİZ

MTA TABİAT TARİHİ MÜZESİ GEZİMİZ

Türkiye'nin ilk ve tek tabiat tarihi müzesi olan ve MTA müdürlüğü kapsamında faaliyet gösteren MTA Tabiat Tarihi Müzesi gezimizle çocuklarımıza bugüne kadar yapılmış olan bütün jeolojik, mineralojik ve paleontolojik araştırma ve bilimsel çalışmaları görme ve inceleme olanağı sunduk.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

“Ey Yükselen Yeni Nesil İstikbal Sizsiniz.” Kemal ATATÜRK
Pursaklar Sınav Okulları eTwinning Projemiz

Pursaklar Sınav Okulları eTwinning Projemiz

"Hava, su ve toprak kirliliği bir çevre sorunu mudur, sahip olduğumuz kaynaklar sınırsız mıdır, bu kaynakları doğru kullanıyor muyuz, yenilenebilir enerji kaynakları nelerdir ve bu kaynaklara neden ihtiyaç duyulmuştur?" sorularını cevaplayabilmek için öğrencilerimizi projeye ve yapılacak çalışmalara dahil etmeyi planlıyoruz. Çevre sorunları ve sürdürülebilir enerji çerçevesinde yapılacak çalışmalarla öğrencilerde yaşadığı çevreyi sevme, koruma, kaynakları bilinçli kullanma, yenilikçi yaklaşımlarla sorunlara çözüm bulma bilincini oluşturmayı planlıyoruz.

Yakın Kurumlarımız

sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12