Franchise Başvuru

Sınav Sonuçları Ve Başvuru İçin

TIKLAYINIZ
mappointerSANA EN YAKIN SINAV

2ND GLOBAL CITIZENSHIP SUMMIT - 2ND DAY

2ND GLOBAL CITIZENSHIP SUMMIT - 2ND DAY

The second day of the 2nd Global Citizenship Summit has came to an end. Today the topics “Sustainable Economy 101”, “Social Aspects of SDGs”, and “Introduction to Politics” were covered in the presentations. We would like to thank our participants for their attention, and we wish them best of luck for their project contest tomorrow.
4 ARALIK DÜNYA MADENCİLER GÜNÜ

4 ARALIK DÜNYA MADENCİLER GÜNÜ

Yerin binlerce metre altında zor koşullarda çalışarak, yeraltı kaynaklarımızı ülkemizin ve insanlığın hizmetine sunan, tüm zorluklara karşı alın teri dökerek, emek mücadelesi veren madencilerimizin 4 Aralık Dünya Madenciler Günü’nü kutluyoruz.
3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ

3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ

3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde sevgi ve dayanışma ile tüm engelleri birlikte aşabildiğimiz herkes için eşit bir dünya diliyoruz.
ANKARA’DA ANLAMLI BİR SANAT AKŞAMI!

ANKARA’DA ANLAMLI BİR SANAT AKŞAMI!

Sınav Koleji Öğrencilerinin, Okul Aile Birliği’nin desteği ile düzenlediği “Kardeş Olmaya Mesafeler Engel Değil” Resim Sergisi’nin açılışı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mansur YAVAŞ ve Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Metin ÖZER’in katılımıyla 1 Aralık Cuma akşamı Armada 2 AVM Sergi Salonu’nda gerçekleşti.
2ND GLOBAL CITIZENSHIP SUMMIT

2ND GLOBAL CITIZENSHIP SUMMIT

The first day of the 2nd Global Citizenship Summit has came to an end. We would like to thank all participants for their attention. Today’s topics were “How to be a Global Citizen?” and “Environmental Aspects of SDGs”. We hope to see you for the second day of the Summit.
TÜRKİYE SINAV ORTAOKULLARI  AKIL OYUNLARI TURNUVASI ELEME TURU YAPILDI

TÜRKİYE SINAV ORTAOKULLARI AKIL OYUNLARI TURNUVASI ELEME TURU YAPILDI

Türkiye Sınav Ortaokulları arasında gerçekleşen AKIL OYUNLARI TURNUVASI ELEME TURU 30.11.2023 tarihinde yapıldı. 72 Sınav Ortaokulumuzdan 288 öğrencimizin online katıldıkları yarışmada takımlarımız, 9 oyun oynadılar ve 2 mantık bilmecesi çözdüler.
2024 RESMİ TATİLLER | 2024 BAYRAM TATİLLERİ LİSTESİ

2024 RESMİ TATİLLER | 2024 BAYRAM TATİLLERİ LİSTESİ

2024 Resmi Tatil Günleri öğrenci, çalışan fark etmeksizin arama motorlarında en fazla merak edilen konulardan bir tanesi. 2024 resmi tatil ne zaman sorusunun cevabını merak edenler ise özellikle bu tatil günlerinde aylar öncesinden plan yapmak isteyen öğrenciler, aileleri ve çalışan kesim. Bu bakımdan sene sonuna yaklaştıkça henüz yeni sene başlamadan internet ortamında yeni sene resmi tatil günlerinin hangi zaman aralıklarında olduğunun cevaplarını aramaya başlıyorlar.
SINAV AKADEMİ'DE BUGÜN

SINAV AKADEMİ'DE BUGÜN

Genel Merkezimizde TÜRKÇE-TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI DERSLERİNİN TEMEL DİL BECERİLERİNE GÖRE DEĞERLENDİRİLMESİ ÇALIŞTAYI düzenlendi.CUMHURİYET MUCİZESİ, 100. YIL ANISINA - TİYATRO

CUMHURİYET MUCİZESİ, 100. YIL ANISINA - TİYATRO

Cumhuriyet’imizin 100.yılında kurtuluşumuzun ve kuruluşumuzun hikayesini Keçiören Sınav Koleji öğrencilerinden dinleyelim. Canları pahasına bu kutsal mücadeleyi veren yakın tarihimizin hepsi birer efsaneye dönüşmüş kahramanlarını ahde vefa gereği bir kez daha analım ve anlayalım. Saygı ve minnetle…
CUMHURİYET'İMİZİN 100.YILI - SONER ARICA KONSERİ

CUMHURİYET'İMİZİN 100.YILI - SONER ARICA KONSERİ

Saat 19.30'da Korkut Ata Kongre Merkezinde görüşmek üzere...

ANAOKULU

Sınav Anaokullarında “Mutlu Çocuk, Öğrenen Çocuk” ilkesi temel alınarak çocuk merkezli, yaşayarak öğrenen, oyun temelli bir program uygulanmaktadır. Günlük yaşam becerilerine uygun materyallerle hazırlanmış eğitim ortamlarımızda, çocukların tüm gelişim becerileri göz önünde bulundurularak bireysel ve grup çalışmaları yapılır. Çocukların öğrenmelerinin kalıcı olması ve hedeflenen becerilere ulaşmaları için gelişimlerini destekleyici sarmal bir düzen içerisinde basitten karmaşığa doğru etkinlikler bulunur. 
 
Okul öncesi dönem dediğimiz 3-6 yaş aralığı, çocuğun yaparak-yaşayarak deneyimlediği, gördüğü-duyduğu yani somut olarak duyularıyla tanımlayabildiği her şeye daha çok inanan ve güncel uyarıcılarla desteklenen bir program içeriği ile öğrenme sağlar. Sınav Koleji Anaokullları eğitim programları, okul öncesi çocuğunun kinestetik enerjisine destek vermesine, deneyim ve beceri geliştirmesine, çeşitli problem çözme ve mantık yürütme süreçlerini devreye sokacak düşünme ortamları yaratmaya, dili anlamaya ve doğru kullanmaya özen gösterecek şekilde hazırlanmaktadır.  

 
Sınav Koleji Anaokulları eğitim programı içinde zengin uyarıcıların bulunduğu ortamlar hazırlanır ve çocukların yaşamsal deneyimlerine fırsat sunulur. Sınav Anaokulları olarak önceliğimiz çocuklarımızın merak duygularını geliştirmek, öğrenme motivasyonlarını yükselterek öğrenme heyecanını oluşturmaktır. Anaokulu eğitim programımız 21. yüzyıl becerilerini takip eden, yenilikleri entegre eden, tekrarlar ve eklektik düzen ile içeriği desteklenen ve en önemlisi okul öncesi çocuğunun ilgi ve ihtiyaçlarını önemseyen programlardır. 
 
Sınav Koleji Anaokulları eğitim programında çocuklarımızın gelişim özellikleri ve bireysel farklılıkları dikkate alınır. Çocuklarımızın tek yönlü değil çok yönlü gelişmesi hedeflenir. Bilişsel, fiziksel, dil, sosyo-duygusal gelişim ve öz bakım becerileri desteklenerek problem çözme, analitik ilişki kurma yetilerinin oluşmasını, örüntü tamamlama, sayıları yapılandırma, parça-bütün ilişkisi kurma, tablo okuma, STEM çalışmaları, okuma yazmaya hazırlık etkinliklerine dayanan nitelikli müfredatımız kapsamında görsel ve işitsel hafızalarının gelişmesi desteklenir.
 
 
Eğitim ve öğretim programımız okul öncesi dönemde çocuklarımıza gerekli bilgi, beceri ve davranışları kazandırılır. Sınav Koleji Anaokulları, çocuklarımızı kendine güvenen, olumlu benlik algısı oluşmuş, sosyal duygusal ve bilişsel bakımdan tam donanımlı olarak ilköğretime hazırlamayı amaçlamaktadır. Oyuna dayalı nitelikli ve keyifli eğitim programımız ile birlikte eğlenerek öğreniyor, sonuç yerine süreç odaklı ilerliyoruz.
 
Deneyimli eğitim kadromuz ile bilimsel gelişmeleri sürekli takip ediyoruz. Çocuklarımızı özgün eğitim modeli ve erken çocukluk döneminde fark sağlayan bir eğitim - öğretim anlayışımızla, okul-aile ve çevre işbirliği içerisinde yarınları bugünlerde görmeyi tercih ediyoruz.
 

Ön Kayıt Başvuru Formu
bilgiformu
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12