LGS/YKS Tam İsabet

Ön Kayıt

Franchise Başvuru

matematiksel-modelleme-turnuvasi-nda-turkiye-matematik-kartallarini-seciyor--1.jpeg

Türkiye Matematik Kartallarını seçiyor... Türkiye'de ilk defa yapılan MATEMATİKSEL MODELLEME TURNUVASINDA öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

sinavtalks-ta-yari-finaller-basliyor--1.jpeg

Sınav Liseli Kartallarımız SINAVTALKS'ta 1.roundu tamamladılar. Şimdi sıra kademeler arasında birinci konuşmacıları bulacağımız Yarı Finallerde!

-2022-kurucular-zirvesi-nde-myexamy-banner-teslim-toreni-1.jpeg

“2022 Kurucular Zirvesi”nde Sınav Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Metin Özer kurucularımıza Myexamy Banner Takdimini yaptı. Ankara Sınav Koleji adına Sınav Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Özer Myexamy Banner’ı teslim aldı.

sinav-kartali-dunya-okul-sporlari-olimpiyatlarinda-dunya-3-su-oldu--1.jpeg

Yarı olimpiyat değerinde olan Dünya Okul Sporları Olimpiyatları’nda ülkemiz adına tarihte bir ilki yaşatıp Dünya 3.sü olarak bronz madalya alan Eryaman Sınav Anadolu Lisesi öğrencimiz Tuğçe Rana Kaya’yı tebrik eder ve kariyerinde başarılar dileriz.

sinav-egitim-kurumlari--2022-kurucular-zirvesi--nde-3-gun-1.jpeg

Sınav Eğitim Kurumları’nın geleneksel olarak düzenlediği ve Türkiye’nin her yerinden Kurucu Temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilen “2022 Kurucular Zirvesi”nin 3.günü Yazılım Mühendisi-Proje Müdürü ...

sinav-egitim-kurumlari--2022-kurucular-zirvesi--nde-2-gun-1.jpeg

2022 Kurucular Zirvesi’nin 2.günü Eğitim-Yönetim Danışmanı Sedat Sönmez’in “Optimum Verimlilikte Eğitim Kurumları Yönetimi” sunumuyla ...

outside
sinavtv
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12