Franchise Başvuru

1--7-kasim-turk-harf-devrimi-haftasi-kutlu-olsun-1.jpeg

Mustafa Kemal Atatürk 1 Kasım 1928’de Latin alfabesinin kabulü ile Türkçenin daha zengin bir milli dil olmasını ve bilim dili haline gelmesini sağlamıştır. 1 - 7 Kasım Türk Harf Devrimi Haftası kutlu olsun!

-tobb-egitim-meclisi-toplantisi--sinav-egitim-kurumlari-yonetim-kurulu-baskani-metin-ozer-baskanliginda-yapildi-1.jpeg

Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Metin ÖZER'in başkanlığında toplanan TOBB Eğitim Meclisi Toplantısı, Milli Eğitim Bakanımız Sn. Yusuf TEKİN, Bakan Yardımcımız Sn. Kemal ŞAMLIOĞLU, Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Sn. Fethullah GÜNER, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Sn. Ali KARAGÖZ’ün katılımı ile gerçekleşti.

31-ekim-dunya-tasarruf-gunu-1.jpeg

Sahip olduğumuz tüm kaynaklarımızı doğru, bilinçli ve tasarruflu kullanarak gelecek kuşaklara daha yaşanılabilir bir dünya bırakabiliriz. 31 Ekim Dünya Tasarruf Günü Kutlu Olsun.

sinav-egitim-kurumlari-rehberlik-zirvesi-nin-3-gunu-1.jpeg

Sınav Eğitim Kurumları 2023 - 2024 Rehberlik Zirvesinin 3. günü 29 Ekim 2023 Pazar günü gerçekleşti. Tüm rehber öğretmenlerimiz ve yöneticilerimiz Cumhuriyetin 100. Yılı Anma Törenine katıldı, coşkuyla kutlandı.

sinav-rehberlik-zirvesi-nin-2-gunu--1.jpeg

Sınav Eğitim Kurumları 2023 - 2024 Rehberlik Zirvesinin 2. günü 28 Ekim 2023 Cumartesi günü gerçekleşti.

cumhuriyetimizin-100-yili-kutlu-olsun--1.png

100 yıl önce Atatürk ve arkadaşlarının öncülüğünde bu millet, tarihinin en büyük sınavını kazanarak Cumhuriyeti ilan etti. Şimdi biz de “fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür” nesiller yetiştirerek onu ilelebet yaşatacağız. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun.

sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12