Ön Kayıt

LGS/YKS Tam İsabet

Velilere Mektup

2019-sinav-kurucular-zirvesi-1.jpeg

Sınav Eğitim Kurumlarının geleneksel olarak düzenlediği “2019 Kurucular Zirvesi” bu yıl Ankara’da yapıldı. Türkiye’nin her yerinden Kurucu Temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantının ilk gününde açılış konuşmasını Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Metin Özer yaptı.

2019-2020-hazirlik-programi-1.png

Gözü yükseklerde olanların tercihi Sınav Eğitim Kurumları’nda 2019-2020 Eğitim Öğretim Hazırlık Programı, yurt genelinde bulunan kurumlarımızda eş zamanlı olarak başladı.

2019-2020-hazirlik-programi--marmara-bolgesi-1.png

Gözü yükseklerde olanların tercihi Sınav Eğitim Kurumları’nda 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı Marmara Bölgesi Açılış Zirvesi, Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Metin Özer’ in, Eğitim Koordinatörlerimizin ve tüm Marmara Bölgesi Sınav Ailesinin değerli yönetici ve öğretmenlerinin katılımıyla Yeditepe Üniversitesi’nde gerçekleşti.

2019-2020-hazirlik-programi--spor-ve-sanat-1.jpeg

“Kurumsallık, Koordinasyon, Kontrol, Kazanım ve Kalite” esasları üzerine oturan Spor ve Sanat Sistemi ile ülkemizde uzun yıllardır başarıyla hizmet veren Sınav Eğitim Kurumları olarak, 2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde yeni bir dönemin kapısını aralıyoruz.

sinavmun-20-1.jpeg

Dünyanın en prestijli organizasyonlarından biri olan MUN, bu sene SınavMUN olarak "EAQUALS" kalite standardı ile SINAV OKULLARINDA!

öğrencimiz beril'den yeni türkiye rekoru-1.jpeg

2021 Tokyo Olimpiyatları’nda ülkemizi temsil edecek, Türkiye rekorlarının sahibi öğrencimiz Beril Böcekler, yeni Türkiye Rekoruyla bizleri gururlandırdı.

outside
sinavtv
sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12