Franchise Başvuru

sinav-yayinlari-istanbul-tuyap-40-uluslararasi-kitap-fuari-nda-1.jpeg

28 Ekim - 05 Kasım tarihleri arasında düzenlenen İstanbul [TÜYAP] 40.Uluslararası [Kitap Fuarı]’nda Sınav Yayınları olarak 4. Salon 420 No’ lu Stantta biz de yer alacağız. Standımıza bekleriz.💐

dunya-mol-gunu-podcast-imiz-yayinda-1.jpeg

Merkez Sınav Koleji öğrencilerimiz Nehir Koç, Melis Atalan ve Elif Teberoğlu Dünya Mol Günü ile ilgili söyleşide bulundular.

dunya-mol-gunu-1.jpeg

Bir mol, bir maddenin moleküler veya atomik ölçeğindeki temel yapı taşlarının sayısını ifade eder. Bir mol, Avagadro sayısı olarak bilinen 6.02 x 1023 sayısına karşılık gelir. Mol kavramı sayesinde s

yilin-yasam-boyu-egitim-odulu-sinav-egitim-kurumlari-yonetim-kurulu-baskani-metin-ozer-e-takdim-edildi-1.jpeg

Yılın Eğitimde Başarı Ödülleri’nin 10.’su Sheraton Grand Ataşehir’de gerçekleştirildi. Yılın Yaşam Boyu Eğitim Ödülü, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. Sayın Murat Mücahit YENTÜR tarafından Sınav Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Metin ÖZER'e takdim edildi.

amerika-ve-kanada-lise-degisim-programlari-icin-ust-duzey-yoneticiler-bir-araya-geldiler--1.jpeg

Sınav Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Metin Özer, Koordinatörlerimizden SMG Amerika ve Kanada Lise Değişim Programları Türkiye Direktörü Sinem Üsküdarlı ve Kanada- Ottawa Bölge Yetkilisi Sayın Geoff Best ile bir araya geldi.

sinav-akademi-mesleki-gelisim-semineri---ogrenme-surecleri-ve-ruh-sagligi--1.jpeg

Sınav Akademi Mesleki Gelişim Seminerleri kapsamında Uzm. Psikolojik Danışman Halime TOSUN’un “Öğrenme Süreçleri ve Ruh Sağlığı” konulu semineri 19 Ekim 2023 Perşembe günü 19.30'da başlayacaktır.

sinavstore
sinavyayin
franchise
sinavk12